Plastikowe dzbanki i talerze

Poniżej znajdą Państwo naczynia wielokrotnego użytku, wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym m.in. tworzywa SAN oraz polipropylenu. Charakteryzują się one wysoką estetyką, starannością wykonania oraz odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu naczyniami z nich wykonanymi można cieszyć się przez długi czas.

Oferujemy plastikowe dzbanki i talerze, idealnie sprawdzające się w punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach bądź restauracjach hotelowych. Materiał użyty do ich wykonania wizualnie przypomina szkło, zachowując znacznie wyższą wytrzymałość. Dzięki czemu nasze naczynia są znacznie bardziej praktyczne niż tradycyjne modele, jednocześnie zachowując charakterystyczną dla nich estetykę.

Oferowane przez nas dzbanki, dzięki swoim kształtom i wymiarom, z powodzeniem mieszczą zmieszczą się w każdej lodówce oraz zmywarce, co czyni z nich niezwykle praktyczne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych czy firm cateringowych. Polecamy również wielorazowe talerze wykonane z polipropylenu, które pozwolą na estetyczne podanie potraw, zarówno w lokalach, jak i plenerze.

Exit mobile version
Skip to content