Kubki wielorazowe kolorowe

Naczynia z tworzywa sztucznego będą niezastąpione podczas plenerowych wypadów. Sprawdzą się też znakomicie podczas urodzinowych przyjęć dla najmłodszych na świeżym powietrzu oraz spotkań ze znajomymi przy grillu.

Nasze wielorazowe, kolorowe kubki, są lekkie i uniwersalne. Naczynia z tworzywa sztucznego występują aż w 5 standardowych odcieniach, które ożywią każdą imprezę. Występują też w wariantach o różnej pojemności – najmniej pojemne pomieszczą 0,2 ml dowolnego napoju, a największe 0,5 ml soku, wody czy lemoniady.

Plastikowe kubki są również całkowicie bezpieczne dla użytkowników, a materiał, z którego są wykonane, nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne z napojem znajdującym się w środku.

Ale za najważniejszą i najbardziej praktyczną cechę kubków z plastiku można uznać to, że są nietłukące. Upadek z wysokości z pewnością im nie zaszkodzi, a samo naczynie można będzie jeszcze wykorzystać wiele razy. Produkty tego typu można też ułożyć w stosy, a przy tym zyskać wolną przestrzeń na stole dla gości. Po skończonej imprezie, kolorowe i wielorazowe szklanki można bez obaw włożyć do zmywarki.

Skip to content