Plastikowe kufle i szklanki do piwa

Szczególnie w letnich ogródkach, pubach, barach oraz na wszelkiego rodzaju imprezach masowych czy też mniejszych i większych eventach plenerowych sprawdzą się plastikowe kufle oraz szklanki do piwa. Swoim wyglądem niczym nie różnią się od tradycyjnych naczyń – wykonane są bowiem z krystalicznie czystego, szkłopodobnego tworzywa, które wykazuje wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Dlaczego warto korzystać z plastikowych naczyń wielokrotnego użytku? Odpowiedź jest prosta – wizualnie niczym nie różnią się od ich szklanych odpowiedników, a przy tym są znacznie lżejsze, co zapewnia wygodę nie tylko barmanom i kelnerom, ale też klientom. To także bezpieczeństwo użytkowania – bez ryzyka zbicia czy wyszczerbienia, które mogłyby spowodować zranienie.

W asortymencie posiadamy plastikowe kufle oraz szklanki do piwa wielokrotnego użytku o pojemności 0,3 – 0,5 l. Dodatkowo można umieścić na nich własne logo bądź dowolny nadruk, dzięki czemu w prosty sposób można przemienić je w doskonały nośnik reklamy.

Skip to content