Plastikowe duże kufle

Jeśli poszukujesz niestandardowych elementów wyposażenia do swojego lokalu, wybierz naczynia oferowane przez naszą firmę. Proponujemy kufle do piwa o pojemności 1l i 2l, które z pewnością sprawdzą się w niemal każdym barze czy pubie, a także w ogródku piwnym.

Prezentowane przez nas naczynia, wykonane zostały z lekkiego tworzywa sztucznego o wysokim połysku, imitującego szkło. Dzięki temu, stanowią one połączenie niezwykłej funkcjonalności oraz wysokiej estetyki, które z pewnością zostanie docenione zarówno przez personel, jak i klientów lokalu.

Duże kufle do piwa na długo zachowają swoją pierwotną estetykę, co czyni z nich niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, Materiał SAN nie ulega zarysowaniom ani matowieniu, nawet podczas intensywnego użytkowania. Poza tym, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Pęknięcia naczyń, powstałe wskutek ewentualnego uszkodzenia nie posiadają ostrych krawędzi, nie powodując skaleczeń.

Dodatkowo, na życzenie klientów, naczynia mogą zostać ozdobione logotypem bądź napisem, w tym m.in. sloganem reklamowym czy nazwą lokalu.

Exit mobile version
Skip to content