Plastikowe kufle do piwa

W tej kategorii przygotowaliśmy naczynia, które doskonale sprawdzą się w lokalach, w tym szczególnie w barach i pubach. Oferujemy plastikowe kufle do piwa, wykonane z tworzywa do złudzenia przypominającego szkło, które są zarówno praktyczne, jak i atrakcyjne wizualnie.

Prezentowane naczynia, dzięki materiałowi użytemu do ich produkcji, są niezwykle lekkie i wytrzymałe. Dzięki temu, są znacznie bardziej poręczne oraz odporne na uszkodzenia, co przekłada się na ich trwałość. W naszym asortymencie przygotowaliśmy wersje o pojemności od 300 ml do 500 ml, dostępne w różnych wariantach.

Warto zwrócić uwagę na dodatkowe zalety, jakimi odznaczają się plastikowe kufle do piwa. Tworzywo, z którego zostały wykonane jest odporne na zarysowania powstające m.in. podczas mycia w zmywarce. Zapobiega ono również powstawaniu skroplin, co przekłada się na większy komfort korzystania z naczyń. Na specjalne życzenie naszych Klientów, możliwe jest również wykonanie nadruku, prezentującego logo bądź nazwę lokalu, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Skip to content