Plastikowy "Eurocup"

Jeśli poszukujesz oryginalnych naczyń do lokalu gastronomicznego czy restauracji hotelowej, bądź elementów wyposażenia ogródków piwnych, które będą zarazem atrakcyjne wizualnie, jak i praktyczne i trwałe, nasze naczynia z pewnością przypadną Ci do gustu. Oferujemy plastikowe kufle i szklanki do piwa, które świetnie sprawdzą się w każdym punkcie gastronomicznym.

W tej kategorii znajdziesz m.in. kubek plastikowy Euro Cup, doskonały do podawania zimnych napojów. Został on wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa, które zachowuje estetykę szkła. Dzięki temu, nasze kufle czy szklanki świetnie prezentują się na stołach, stanowiąc nie tylko oryginalny element zastawy, ale również praktyczny element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego.

Materiał użyty do wykonania kubka Euro Cup oraz innych plastikowych naczyń, jest niezwykle odporny na użytkowanie. Dzięki temu, bez obaw można myć je w zmywarkach, nie martwiąc się o powstanie zarysowań czy innych defektów. Na życzenie naszych Klientów, oferowane produkty mogą zostać ozdobione hasłem reklamowym bądź logotypem, stanowiąc świetny gadżet promocyjny.
Exit mobile version
Skip to content