Eko kubek

Przygotowaliśmy akcesoria, które doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, hotelach oraz innych obiektach, serwujących dania i napoje. W naszym asortymencie znajdziesz plastikowe naczynia do napojów, soków i drinków, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które wizualnie niemal nie różni się od szkła.

W naszym asortymencie dostępne są kubki o pojemności 250ml bądź 400ml. Wykonane zostały z poliwęglanu, odznaczającego się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, można myć je w zmywarce, nie martwiąc się o powstawanie zarysowań. Nasz eko kubek to praktyczne rozwiązanie, którym z powodzeniem można zastąpić tradycyjne akcesoria do gastronomii wykonane z plastiku.

Plastikowe naczynia do napojów, soków i drinków, w tym eko kubki, to także świetne rozwiązanie dla firm cateringowych. Nasze kubki nie są narażone na obicia oraz inne uszkodzenia charakterystyczne dla szklanych naczyń, jednocześnie zachowując wysoką estetykę, niezwykle ważną w branży gastronomicznej.

Skip to content