Plastikowy kubek "Open Air"

W tej kategorii przygotowaliśmy plastikowe naczynia do soków, które doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych czy hotelowych restauracjach. Wśród nich, znaleźć można kubki open-air, idealnie nadające się do serwowania zimnych napojów.

Prezentowane kubki wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa, który nie ulega zarysowaniom i obtłuczeniom, na długo zachowując swój estetyczny wygląd, nawet po wielokrotnym myciu w zmywarce. W naszym asortymencie dostępne są wersje wzbogacone o zdobienia w formie mrożenia, nadające im bardziej oryginalny charakter. Prezentowane modele, dostępne są w wariantach o pojemności 0,3l oraz 0,5l, przez co doskonale nadadzą się zarówno do podawania zimnych napojów, jak i serwowania koktajli.

W ofercie firmy Crystalplast dostępne są także podstawki i pokrywki, które będą atrakcyjnym dodatkiem do naszych plastikowych kubków on-air. Oba wspomniane elementy dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu nasze naczynia są nie tylko praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Skip to content