"Samba Queen"

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednia prezentacja dania bądź napoju ma znaczenie dla jego odbioru przez gości bądź klientów. Dlatego warto zadbać o zastawę, która będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również niezwykle funkcjonalna. W tym celu, warto zdecydować się na plastikowe naczynia do napojów, soków i drinków, które przygotowaliśmy w naszym asortymencie.

Poniżej znajdą Państwo wyjątkowe szklanki wielokrotnego użytku, wykonane z wysokiej jakości plastiku, odpornego na stłuczenia i obicia. Dzięki swojej trwałości, doskonale sprawdzą się w restauracjach czy firmach cateringowych. Dodatkowo, nadają się do mycia w zmywarce, co czyni z nich niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Na uwagę zasługuje szklanka Samba Queen, odznaczająca się wyjątkowym kształtem i niebanalnym designem. Świetnie nada się do serwowania zimnych napojów, soków, drinków oraz koktajli. Jakość materiału użytego do jej wykonania nadaje jej blask oraz przejrzystość, charakterystyczne dla naczyń wykonanych ze szkła, czyniąc z niej niezwykle funkcjonalny i atrakcyjny element wyposażenia lokali i firm gastronomicznych.
Skip to content