Szklanki do wody

Z myślą o restauracjach oraz firmach cateringowych, przygotowaliśmy wyjątkowe naczynia do napojów, soków i drinków, które są zarazem trwałe i praktyczne, jak i atrakcyjne wizualnie. Wśród nich, dostępne są szklanki do wody, będące niezbędnym elementem wyposażenia wszelkich restauracji i punktów gastronomicznych. Doskonale prezentują się w zestawie z dzbankami oferowanymi przez naszą firmę.

Przygotowane przez nas naczynia, wykonane zostały z wysokiej jakości bezpiecznego tworzywa, którego przejrzystość do złudzenia przypomina szkło. Nie ulegają zarysowaniom wskutek mycia w zmywarce ani obtłuczeniom, przez co na długi czas zachowują swoją pierwotną estetykę. Warto także zwrócić uwagę na optymalną pojemność, która czyni z naszych szklanek niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Prezentowane szklanki do wody dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala dopasować je do pozostałych elementów zastawy. Wzbogacone zostały o dekoracyjny wzór, nadający im oryginalny charakter. Na życzenie naszych klientów, mogą zostać dodatkowo ozdobione nazwą bądź logotypem firmy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Skip to content