CRYSTAL PLAST jako wyłączny przedstawiciel austriackiej firmy SCHORM GmbH proponuje do sprzedaży innowacyjne, wysokiej jakości plastikowe naczynia wielokrotnego użytku.

Stanowią one idealne rozwiązanie dla restauracji, dyskotek, hoteli, pubów, obsługi imprez masowych, firm cateringowych, ogródków piwnych, obiektów sportowych, basenów, SPA, siłowni, biur, szpitali, instytucji oraz jako reklama firmy – poprzez umieszczenia na nich własnego logo.

Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, w przypadku uszkodzenia / możliwego tylko pod wpływem dużej siły / nie powstają ostre krawędzie mogące spowodować zranienia.

Oferowane produkty charakteryzuje wysoka jakość i wykonanie z użyciem najnowszych technologii i materiałów PP (polipropylen), PC (poliwęglan), i SAN (styren-akrylonitryl).

Mają elegancki wygląd i są niemal nie do odróżnienia od szkła.

Są dopuszczone do kontaktu z żywnością – posiadają stosowne certyfikaty. Nadają się do mycia w zmywarkach. Temperatura podawanych w nich napojów (zimne lub gorące) utrzymuje się o 30-50% dłużej w stosunku do szkła z uwagi na fakt, iż tworzywo, z którego są wykonane, jest bardzo skutecznym izolatorem.

Skip to content