Plastikowe kubki wielorazowe

Przygotowaliśmy praktyczne rozwiązanie dla punktów gastronomicznych, hoteli czy firm cateringowych, jakim są naczynia wielokrotnego użytku, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także praktyczne. W ich skład wchodzą plastikowe kubki, dostępne w wielu rodzajach oraz wariantach kolorystycznych, pozwalających dobrać je do rodzaju serwowanego napoju.

W naszym asortymencie dostępne są modele z uchem bądź bez, które w zależności od rodzaju, świetnie sprawdzą się do podawania gorących oraz zimnych napojów. Znajdziesz u nas minimalistyczne wersje z uchwytem, idealne do podawania kawy, herbaty oraz grzanego wina, a także klasyczne plastikowe kubki, przeznaczone do serwowania zimnych napojów. Przygotowaliśmy wersje o pojemności od 200ml do 500ml, co pozwala dobrać jak najbardziej optymalne rozwiązanie.

Oferujemy także modele wykonane z kolorowego tworzywa, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Z powodzeniem można wykorzystać je m.in. podczas przyjęć dla dzieci, ponieważ materiał użyty, zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Exit mobile version
Skip to content