Plastikowe szklanki koktajlowe i barowe

W naszym asortymencie dostępne są naczynia plastikowe, które doskonale sprawdzą się w kawiarniach, lokalach czy innych punktach gastronomicznych, stanowiąc ciekawą alternatywę dla tradycyjnej zastawy, wykonanej ze szkła. Przygotowaliśmy plastikowe szklanki koktajlowe i barowe, które są niezwykle ekonomicznym, jak i atrakcyjnym rozwiązaniem.

Poniżej znajdziesz uniwersalne modele, oraz wersje dedykowane konkretnym napojom czy trunkom, w tym m.in. Martini. Oferowane przez nas naczynia wykonane zostały z wysokiej jakości plastiku, który na długo zachowuje swoją pierwotną estetykę. Dzięki temu, do złudzenia przypominają szkło, a podawane w nich napoje prezentują się doskonale. Tworzywo użyte do ich wykonania jest także odporne na powstawanie zarysowań, dzięki czemu naczynia dostępne w naszym sklepie internetowym, bez obaw można myć w zmywarce.

Jeśli poszukują Państwo trwałych, atrakcyjnych wizualnie i odpornych na uszkodzenia naczyń, nasze plastikowe szklanki wielokrotnego użytku będą doskonałym wyborem.

Exit mobile version
Skip to content