Napoje gorące

W naszym asortymencie dostępne są naczynia wykonane z plastiku, przeznaczonego do podawania żywności, który jest w pełni bezpieczny dla użytkowników. Jakość tworzywa użytego do ich produkcji, zapewnia ich trwałość i wyższą wytrzymałość niż w przypadku kubków jednorazowych. Podwyższa także walory estetyczne, przez co wizualnie niemal nic nie różni ich od modeli wykonanych ze szkła czy ceramiki.

Przygotowaliśmy doskonałe rozwiązanie dla punktów gastronomicznych czy firm cateringowych, jakim są nasze kubki na napoje gorące. Kawa czy herbata, podana w oferowanych przez nas wielorazowych naczyniach plastikowych, z pewnością zachęci do jej spożycia. Warto zaznaczyć, że jakość tworzywa, z których zostały one wykonane, w żaden sposób nie wpływa na smak i aromat podawanego napoju.

W naszym asortymencie znajdziesz modele z wygodnym uchem o pojemności od 100ml do 250ml, które w zależności od wersji, świetnie sprawdzą się do podawania kawy, herbaty bądź grzanego wina, zapewniając wygodę podczas korzystania.

Skip to content