Plastikowe kieliszki do wódki

W lokalach gastronomicznych, barach czy restauracjach, w których serwowany jest alkohol, doskonale sprawdzą się oferowane przez nas plastikowe kieliszki do wódki. Dzięki nim, możliwe będzie odpowiednie podanie trunku, co ma niebagatelne znaczenie dla wizerunku lokalu.

W naszym asortymencie znajdą Państwo naczynia wykonane z najwyższej jakości tworzywa, przeznaczonego do kontaktu z żywnością, które są w pełni bezpieczne dla osób z nich korzystających. Rodzaj plastiku, z którego powstały nasze kieliszki do wódki, zapewnia ich wysoką trwałość oraz ochronę przed matowieniem, dzięki czemu nadają się do mycia w zmywarce, nie tracąc przy tym swojej wysokiej estetyki. Przygotowaliśmy wersje z pogrubianym dnem oraz modele w wielu niestandardowych kształtach, które świetnie sprawdzą się do podawania trunków.

Plastikowe kieliszki z powodzeniem mogą również zostać wykorzystane przez firmy cateringowe, zajmujące się przygotowaniem odpowiedniej zastawy na spotkania oraz przyjęcia o rozmaitym charakterze.

Skip to content