Plastikowe szklanki do piwa

Idealnym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych, pubów, barów, czy ogródków, a także wszystkich osób poszukujących atrakcyjnego wyposażenia kuchni bądź jadalni, będą plastikowe szklanki do piwa, dostępne w naszej ofercie.

Oferujemy praktyczne naczynia, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, takie jak m.in. pękanie, stłuczenia czy zarysowania, powstające wskutek użytkowania oraz mycia w zmywarce. Dzięki specjalnej strukturze, tworzywo sztuczne do złudzenia przypomina szkło, dzięki czemu wykonane z niego produkty odznaczają się wysoką estetyką i połyskiem. Proponowane modele są również znacznie lżejsze niż tradycyjne szklane naczynia.

Przygotowane przez nas plastikowe kufle i szklanki do piwa, dostępne są w wariantach o pojemności od 0,2l do 0,5l. W zależności od upodobań oraz stylu lokalu, można wybrać klasyczne wersje minimalistyczne oraz modele wzbogacone o elementy dekoracyjne. Na życzenie klientów umożliwiamy wykonanie nadruku z nazwą lokalu bądź hasłem reklamowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Skip to content