Elegancja

Firmom poszukującym praktycznych, a zarazem wysoce estetycznych rozwiązań, polecamy nasze plastikowe naczynia do napojów, soków i drinków, które doskonale będą prezentować się w połączeniu ze stylową zastawą stołową. Oferujemy kubki wielokrotnego użytku, wykonane z wysokiej jakości przezroczystego materiału, który wizualnie do złudzenia przypomina szkło.

W tej kategorii znajdą Państwo kubki Elegancja, o pojemności 300ml oraz 500ml. Ze względu na swój wyjątkowy styl i nietypowy kształt, doskonale prezentują się w towarzystwie eleganckich naczyń, jak i na stole o minimalistycznej aranżacji. Dzięki transparentności, nasze szklanki podkreślają walory estetyczne podawanych napojów, w tym m.in. wielowarstwowych.

Prezentowane modele doskonale sprawdzą się w firmach cateringowych oraz restauracjach. Nie ulegają zarysowaniom oraz obtłuczeniom, także wskutek mycia w zmywarce, co czyni z nich niezwykle praktyczne rozwiązanie. Naczynia z poliwęglanu, proponowane w naszej ofercie, można wzbogacić o nadruk z nazwą bądź logotypem firmy, a tym samym zwiększyć jej rozpoznawalność.

Skip to content